XX REAL - realitná kancelária

Mlynská Bašta

známe miesto, nové príbehy

Hypocentrum

Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Najvýhodnejší úver na bývanie 

 
U nás získate bývanie a výhodné financovanie  na jednom mieste a bez zbytočných prieťahov. O bezproblémové získanie a čerpanie hypotekárneho úveru sa postarajú špecialisti zo spoločnosti Hypocentrum finančné služby, ktorá je našim partnerom pre najvýhodnejšiu hypotéku a poistenie. Viac ako 10 rokov skúseností a úvery v hodnote 150 miliónov EUR sú garanciou spoľahlivosti a profesionálneho prístupu.


Prečo sa rozhodnúť pre získanie úveru na bývanie s nami?

1. Získať najlepšiu hypotéku znamená porovnať si ponuku všetkých bánk. Môžete to vybaviť osobne, alebo sa spoľahnúť na nás, pretože s nami sa dostanete k ponuké bánk na počkanie.

2. Hovoria Vám v banke, že práve ich hypotéka je pre Vás najvýhodnejšia? Pomôžeme Vám zistiť, či je to skutočne tak.

3. Nechajte si pomôcť v celom procese vybavovania financovania. Pri vyjednávaní podmienok s bankou získate silného partnera.

4. Ako si uľahčiť život a zjednodušiť papierovačky? Hypocentrum Vás zastúpi v komunikácii so znalcom, realitnou kanceláriou či developerom.

5. Povinnosti nechajte na nás. Zabezpečíme Vám to najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

6. Vybavením úveru naša starostlivosť o Vás nekončí. Dohliadneme za Vás na splnenie podmienok banky po vyčerpaní úveru.

7. Nezaplatíte pritom ani o cent viac, ako pri vybavovaní hypotéky priamo v banke. Navyše Vám garantujeme úsporu z vašich nákladov na vybavenie úveru.
 

KONTAKT:

Hypocentrum finančné služby, s.r.o.
Laurinská 18, 811 01 Bratislava
mobil: +421 911 892 136
tel.: +421 2 5720 6181
e-mail: info-ZVNC-hypocentrum.sk
www.hypocentrum.sk

Novinky a aktuality
11.4.2016 Realitný trh prekvitá: O ktoré novostavby v Bratislave je najväčší záujem Na bratislavskom rezidenčnom trhu sa na začiatku ...
25.1.2016 Zdražovanie bytov bude pokračovať aj tento rok Slováci budú musieť vynaložiť väčšie výdavky spojené s kúpou nehnuteľnosti aj v ...
14.1.2016 V minulom roku pribudol v Bratislave rekordný počet nových bytov Bratislavský rezidenčný trh novostavieb priniesol ku koncu ...
16.1.2016 Slovensko nie je Európa. Aspoň v nájomnom bývaní Modelový príklad: stredne veľké nemecké mesto, v ktorom žije štvorčlenná rodina. ...
4.11.2015   Aktivitu na rezidenčnom trhu v 3. štvrťroku nezastavil ani letný útlm. Práve naopak. Výstavba i predaj bytov v hlavnom ...
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 10-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Miriam Horňáková